اینترنت هورشرکت هنر رایانه پویا اندیشه
 
 
این شرکت در سال 1381 با هدف ارائه خدمات اینترنت در استان تهران و البرز ، تامین تجهیزات شبکه، و مجری شبکه های مبتنی بر فن آوری اطلاعات و انجام فرآیندهای مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی شبکه هایLan،  Wan، Wireless ISP، Wireless Lan، ارتباطات Mesh & Point to Point، Point to Multi Point، امنیت شبکه و VOIP؛ با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا فعالیت خود را آغاز نمود که در این راستا توانسته است به بیش از هزاران شرکت خصوصی و دولتی و هزاران کاربر خانگی ارائه سرویس نماید که بخشی از این شرکت ها در شهرکهای صنعتی استان تهران و البرز میباشند و همچنین شرکت در بخشهای مختلف همچون مشاوره ، بازرگانی و تامین تحهیزات و آموزش، ارائه خدمات به مشترکین خود می نماید. قابل ذکر است شرکت هنر رایانه پویا اندیشه تنها دارنده مجوز خدمات اینترنت و ارائه دهنده این خدمات و تنها دارنده شبکه فیبر نوری مخابرات در شهر جدید اندیشه میباشد.
 
 
بخش مشاوره 

این شرکت با دارا بودن نیروی متخصص و کارآمد توانسته است در طول فعالیت خود در زمینه های مشاوره اینترنت ، شبکه و راه اندازی شبکه های WAN , LAN به شرکتها و ارگان های دولتی خدمات رسانی نماید.

شرکت هنر رایانه پویا اندیشه  با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی و اجرایی شرکای تجاری خود در جهت انتقال دانش تکنولوژی تجربیات بدست آمده از پروژه های انجام شده توسط این گروه توانسته در مدت کوتاهی با ارائه مناسبترین سرویس های تامین تجهیزات شبکه ، نصب و راه اندازی ،پشتیبانی و خدمات پس از فروش خود جایگاه ویژه ای در میان فعالان IT دست یابد ، تا جایی که می توان از پروژه های اجرا شده و در دست اجرای این شرکت به موارد زیر اشاره نمود:

 
معرفی برخی مشتریان
  1. فرمانداری شهرستان شهریار
  2. شهرداری شهر جدید اندیشه
  3. شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران
  4. شهرداری فردوسیه
  5. شرکت سردخانه ای ترابری کاروان
  6. شهرداری ملارد

مجوز ها

 شرکت هنر رایانه پویا اندیشه به شماره ثبت 1066 یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت ارتباطات ثابت پارسیان که دارنده مجوز FCP به شماره ۲۴-۹۴-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد . براساس اختیارات این پروانه، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان میتواند خدمات ارتباطی ثابت از جمله تلفن ثابت و همچنین اینترنت ثابت (خدمات ADSL) و ... را در اختیار کاربران قرار دهند.