ADSL-BANNER

واژه ADSL مخفف کلمه (Asymmetric Digital Subscriber Line  خط مشترک دیجیتال نامتقارن) می باشد که استفاده همزمان از تلفن و اینترنت را برای کاربران فراهم می سازد.این تکنولوژی در دهه اخیر تمام نیازهای کاربران خانگی و تجاری را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت با توجه به اتصال بر روی بستر خطوط تلفن فراهم نموده است و در حال حاضر پر مصرف ترین و معتبرترین روش اتصال به اینترنت می باشد. در این روش با نصب تجهیزات پیشرفته در مرکز مخابراتی، کاربر بدون نیاز به پرداخت هزینه تلفن می تواند در تمام مدت ساعت از شبانه روز از اینترنت پر سرعت استفاده نماید. در فناوری ADSL از پهنای باند فرکانسی در سیم های مسی که در حالت عادی بدون استفاده است برای ارسال و  دریافت داده ها استفاده می شود. با توجه به این نکته پس نباید مکالمات صوتی و ارسال و دریافت اطلاعات ، تداخلی با هم داشته باشند که در واقع هم همین طور می باشد. استفاده از ADSL هیچ گونه هزینه ای به قبض تلفن اضافه نخواهد کرد و کاربر فقط به صورت ماهیانه مبلغ تعرفه اینترنت را پرداخت خواهد نمود.

ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت‌ محسوب می‌شود. هور با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان ، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه به کاربران ارایه می‌کند.

هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2  را به بیش از سه هزار نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات را در بر میگیرد و به کارگیری به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها و پشتیبانی موثر و مداوم از خدمات ارایه شده، موجب گردیده است تا دامنه‌ی مشتریان در حوزه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2  به طور مداوم افزایش یابد و به مجموعه‌‌ای بزرگ از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات تبدیل گردد. گفتنی است شرکت ایترنت هور نمایندگی ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در مناطق شهرک اندیشه ، شهریار ، شهرک های صنعتی شمس آباد و اشتهارد میباشد .

مزایای این سرویس :

  • بهره مندی تا سرعت ۲۵ مگابیت بر ثانیه
  • استفاده همزمان از اینترنت و تلفن ( عدم اشغال شدن خط تلفن )
  • ارتباط پرسرعت و دائم به اینترنت
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • سرویس های متنوع حجمی و نامحدود
  • امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین
  • ارتباط با کیفیت جهت مصارف ویدیو ، صوت و ویدیو کنفرانس
درباره admin