اینترنت پر سرعت adsl

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت  ، طراحی  و در اختيار كاربران اداری و خانگی  قرار گرفته است. با بهره گيری از اين فناوری كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اينترنت متصل شوند. 
در توضيح اين فناوری و استفاده ۲ منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوری استفاده از فضای خالی سيم های مسی تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسی تلفن  همانند لوله است كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه های صوتی ، تنها قسمت اندكی از فضای آن به كار گرفته و مشغول می شود بدين صورت به سادگی مي توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها بهره گرفت .

در توضيح آن بايد گفت كاربران نيازی به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده ای ندارند و تنها با يك مودم adsl و يك تفكيك كننده (splitter) می توانند به سادگی به اين فناوری دست پيدا كنند. جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسهای گفته شده از هم تفكيك گردد. برای اين منظور از اسپليتر استفاده می گردد.

ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از فعالیت‌های شرکت‌ شبکه اینترنت هور محسوب می‌شود. هور با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان ، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه در طیف گسترده‌ای به کاربران ارایه می‌کند.

قیمت سرویس‌ها و تجهیزات اینترنت پرسرعت ثابت (+ADSL2)

روش‌های خرید خدمات +ADSL2 

خرید خدمات +ADSL2 هم اینک به روش‌های آنلاین، تلفنی یا حضوری انجام می‌شود. برای اطلاع از نحوه مراحل انجام کار با ما در ارتباط باشید .

مطالب مشابه

ارسال نظر

عکس خوانده نمی‌شود

انصراف