آنتی ویروس ها

ویروس ها و برنامه های مخرب بدون اطلاع شما و از راه هایی مثل اینترنت ، فلش مموری ، بلوتوث ، دیسک و .... بر روی سیستم و یا موبایل قرار گرفته و اجرا میشوند و در نهایت دستگاه را دچار اشکال می کنند ؛ کاهش سرعت سیستم ، آسیب زدن به فایل های اجرایی ، آماده سازی سیستم برای هک ، قفل کردن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات ، برخی از آسیب های ویروس ها و بدافزار ها هستند .
برای پیاده سازی این نوع از ارتباطات، بسترهای سنتی تلفنی نظیر سانترال و هایبرید پاسخگو نیست.  باید به سراغ تکنولوژی جدیدتری برویم که علاوه بر پشتیبانی کامل از نیازهای تلفنی قبلی، قابلیت های به‌روز تری را در اختیار ما قرار دهد.

فرایند فروش لایسنس و نصب آنتی ویروس جهت برطرف ساختن نیاز مشتریان با توجه به انتظارات و امکانات آنان میباشد .

  •    مشاوره
  •    فروش
  •    پشتیبانی فنی
  •    کنترل و نظارت

واحد مشاوره
شبکه هور با توجه به در اختیار داشتن کادری متخصص در امر مشاوره این امکان را به وجود می آورد که به صورت حضوری یا غیر حضوری مشاوره های لازم را قبل از خرید به مشتری ارائه دهد .

واحد فروش 
تیم فروش شامب بخش های مختلف جهت ارائه محصولات و خدمات متنوع شبکه هور میباشد . کارشناسان این واحد تعلیمات لازم را جهت ارائه محصولات متنوع شرکت در روندی حرفه ای گذرانده اند . هدف این واحد ارائه بهترین راهکار با توجه به نیاز ها و امکانات متفاوت مشتریان میباشد .
در این بخش تمامی نرمافزار هایی که توسط شرکت پشتبانی می شوند و امکان ارائه آنها به مشتریان وجود دارد در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد .

فروش نرم افزاری 
  • فروش نرم افزاری خانگی
در این بخش محصولات شرکت در دو بخش ارائه میگردد بخش اول شامل مشتریانی است که مصرف کننده نهایی میباشد. به این دسته از مشتریان خدمات و فروش به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه میگردد .
  • فروش نرم افزار شبکه
در این حوزه فعالیت های شرکت با توجه به نیاز سازمان ها،ارگانها و شرکت ها تنظیم گشته است . کارشناسان این بخش هماهنگ با قسمت فنی مهندس شرکت فعالیت کرده و تلاش برای فراهم نمودن بهترین و سریعترین محصول و راهکار را دارند .

مطالب مشابه

ارسال نظر

عکس خوانده نمی‌شود

انصراف