شبکه اینترنت هور » خدمات تلفن و انتقال خطوط

خدمات تلفن و انتقال خطوط

تلفن ثابت اینترنتی چیست ؟
تلفن اینترنتی یک خط تلفن ثابت مبتنی بر فناوری ویپ voip است که بعضا به آن خط ویپ، خط سیپ ترانک، خط مجازی یا خط تلفن ابری نیز گفته می شود.

تلفن اینترنتی چه ویژگی‌هایی دارد؟
مالکیت قطعی خط بنام خریدار،سامانه تلفن گویای مجازی،امکان تماس همزمان دو طرفه،امکان برقراری تماس خروجیاز هر نقطه ایران،امکان تعریف منوهای تو در تو،امکان تعریف داخلی نامحدود،امکان تعریف داخلی نامحدود،امکان تعریف سناریوی های متنوع(ساعات کاری و غیرکاری)،دایورت تماس هوشمندبه موبایل و شماره ثابت شهری،تنظیمات آنلاین بدون نیاز به سخت افزار و نرم افزار،گزارش تماس لحظه ای در پورتال و بصورت پیامک،صندوق صوتی و فکس،


چگونه خط تلفن اینترنتی بخریم؟
برای خرید خط تلفن اینترنتی دیگر نیاز به مراجعه به مرکز مخابراتی و طی کردن فرایند وقت گیر و انتظار برای سیم کشی و برقراری خط تلفن ثابت را ندارید. هر شخص حقیقی یا حقوقی در هر کجای ایران می تواند برای خرید و مالکیت خط تلفن اقدام کند. نکته جالب این است که دیگر حضور شما در یک شهر یا استان ملاک نیست و مثلا می توانید در اصفهان باشید و یک خط تلفن ثابت تهران بخرید.

این خط تلفن توسط اپراتور های مخابراتی ارائه می شود که معمولا روی سرشماره ۹ شهری قابل واگذاری است. مرکز تلفن اینترنتی «دفتر شما» با همکاری اپراتورهای سرویس دهنده نظیر: مخابرات ایران و چند اپراتور خصوصی ، خرید خط تلفن اینترنتی را برای شما تسهیل کرده و با ارائه امکانات فوق العاده، شما را از خرید خط تلفن ثابت، اجاره دفتر کار، خرید و نصب دستگاههای پیچیده و پر هزینه سانترال و حتی استخدام منشی بی نیاز می کند.
ادامه
انصراف