Wireless-Banner

شیوه ی دیگر استفاده از خدمات پهن باند “شرکت اینترنتی هور” استفاده از ارتباط بیسیم یا Wireless می باشد

که می‌تواند پهنای باند بسیار بیش‌تری را نسبت به آنچه که بر بستر سیم مسی (DSL)  وجود دارد تأمین نموده و در اختیار مشترکین قرار دهد.

در این روش از امواج رادیویی، برای انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده می‌شود و با استفاده از تجهیزات استاندارد سری 5 مشترک بطور مستقیم به یکی از دکل های شرکت متصل و از خدمات استفاده می کند. چون در این حالت بستر تلفن و وموبایل واسط قرار نمیگیرد بهترین و مقرون بصرفه ترین روش اتصال در کشور ما در شرایط فعلی محسوب میگردد. تجهیزات در محل مشترک باید بگونه ای نصب شود که دید مستقیم به دکل شرکت را داشته باشد به همین علت معمولا در بلند ترین نقطه ساختمان به سمت یکی از دکل های شرکت نصب میگردد.

 

مشترک می‌تواند بسته به نیاز خود و با پرداخت هزینه‌ای که با توجه به میزان پهنای باند اختصاص یافته متغیر خواهد بود، از مزایای داشتن پهنای باند اختصاصی زیاد بهره‌مند شود. در این روش بر خلاف خط استیجاری، مخابرات نقشی بر عهده نخواهد داشت. تنها محدودیتی که در این روش در نظر گرفته خواهد شد، انتقال سیگنال‌ها در باند فرکانسی مجاز اینترنت بی‌سیم یا Wireless است.

این بخش از خدمات، در تمام مناطقی که امکان استفاده از سیم وجود ندارد و یا فاصله‌ی مشتری از مراکز مخابراتی به قدری است که برقراری ارتباط با سیم برای مشترک مقدور نیست، قابل ارایه است.
افزون بر این، مشتریانی که به پهنای باند بیشتری نیاز دارند یا مایل نیستند کاربری خط تلفن خود را تغییر دهند، می‌توانند با استفاده از این خدمات به پهنای باند دلخواه و مورد نیاز خود دسترسی یابند.

گفتنی است شرکت ایترنت هور نمایندگی ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در مناطق شهرک اندیشه ، شهریار ، شهرک های صنعتی شمس آباد و اشتهارد میباشد .

 

امکانات اینترنت بی سیم :

  • امکان ارائه پهنای باند به میزان درخواستی کاربران
  • عدم نیاز به خط تلفن و نبود مشکلاتی از قبیل پر بودن ظرفیت و یا خطوط فیبر نوری و …
  • نصب و راه اندازی سریع
  • داشتن ارتباط میان شرکت‌ها و واحدهای زیرمجموعه و مراکز و نمایندگی‌ها
  • وجود سیستم نظارت و پایش همیشگی و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته به کمک ابزارهای مجهز و کارآمد
  • بهره‌مندی از خدمات با کیفیت بالا بدون نیاز به پی‌گیری‌های مخابراتی
درباره admin